Otsi
 

Uudised

spordiklubi

SUPER! Korvpallinoored tunnistasid nädalavahetusel vaid võite

09.10.2017

Möödunud nädalavahetusel olid võistlustules meie U-18 ja U-14 vanuseklassi korvpallipoisid ning U-16 piigad, kes maitsesid vaid võidurõõmu.

U-18 noormehed pidasid nädalavahetusel kolm mängu. Esmal võeti ette TTÜ Korvpallikool/Rae Spordikooli võistkond. Seal mängus vastastele suurt sõnaõigust ei antud ning lõppskooriga 103:57 saavutati kindel võit. Meeskonna resultatiivseim oli Ran Andre Pehka 33 punktiga.

Võidumarssi jätkasid noormehed Raplamaa vastu. Veidi tasavägisemas mängus kui esimeses siiski võitjas kahtlust ei tekkinud ning lõpusireeni kõlades oli Audentese võidunumbrid 95:84. Võistkonna parim oli 39 punkti visanud Leemet Loik, teda abistas 28 punktiga Pehka. Nädalavahetuse viimases mängus Tartu Palliklubi/Kalevi vastu pani viskešou püsti Loik, kes viskas lausa 43 punkti. 107:81 skooriga lõppenud mängus oli resultatiivne veel ka 26 punkti visanud Hugo Heimar Vaarend.

U-16 tüdrukud ülivõimsad

Tänavusel Eesti meistrivõistluste hooajal esimesed mängud pidanud U-16 naiskond alustas ülivõimsalt. Esmalt purustasid neiud Tallinna Kalevi seisuga 72:45. Selles mängus oli naiskonna edukaim Marie-Anette Sepp 19 punktiga, teda aitas veel 17 punktiga Triinu Ojala.

Päeva teises mängus tuli vastu Sillamäe Kalevi naiskond. Taaskord tegi suurepärase mängu Sepp, kes viskas 28 punkti. Triinu-Liis Vaikma ja Helena Stina Svilberg said enda kontosse kumbki 17 punkti. Vastane alistati suurelt ja kindlalt skooriga 94:23. Neiud on taas võistlustules 12. novembril kui minnakse vastamisi Pärnu SK ja Rapla Korvpallikooliga.

U-14 noormehed tunnistasid vaid võite

Noored U-14 korvpallipoisid tunnistasid möödunud nädalavahetusel vaid võite. Raplas peetud mängudel alistati esmalt ülekaalukalt 82:21 Rakvere Spordikool/Tarvas II võistkond. Seejärel tuli vastu kohalik Rapla Korvpallikool ning ka sealt saadi kätte võit 84:50. Nädalavahetusele panid noormehed eduka punkti KK Viimsi U14 Must vastu kui napsati võit seisuga 73:58.

Jalus