fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

SUPER! Tõniste saavutas judo MM-il üheksanda koha

24.09.2018

Aserbaidžaanis Bakuus peetavatel judo maailmameistrivõistlustel saavutas Audentese Spordiklubi judokas Kristjan Tõniste kaalukategoorias -81kg üheksanda koha. 

Tõniste, kes oli avaringis vaba, alustas turniiri ippon’iga kui alistas teises ringis uruguailase Alain Aprahamiani. Seejärel läks eestlane vastamisi Dominikaani Vabariigi judokaga Medickson Del Orbe Cortorrealiga ning sarnaselt teise ringi kohtumisele tegi Tõniste taas ipponi väärilise heite ning sammus järgmisesse ringi.

Kaheksandikfinaalis kohtus Tõniste poolaka Damian Szwarnowieckiga, kuid pidi tunnistama vastase paremust ning saavutas kokkuvõttes kõrge 9. koha. “Üldiselt võib rahule jääda, üldpilt oli hea, aga natuke jääb ikka kripeldama,” sõnas Tõniste telefoniintervjuus ERR-ile. “Lähen 1. oktoobril sõjaväkke, eks siis järgmine aasta, ei ole veel treeneriga läbi mõelnud. Ma arvan, et spordist eemalolemine tuleb kasuks.”

Palju õnne Kristjanile ning tema treeneritele Vladimir Stepanjanovile ja Aavo Põhjalale!

Jalus