fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Suur Loomapäev 2.a klassis

21.02.2020

Veebruari alguses toimus 2.a klassis Suur Loomapäev, mis oli tegelikult kokkuvõtteks kuu aega kestnud loomaprojektile. Jaanuari algusest alates õpiti loodusõpetuse tunnis erinevaid Eesti metsade imetajaid. Seejärel valis iga õpilane välja ühe enda jaoks kõige põnevama looma ning töö jätkus juba arvutiõpetuse tunnis interneti otsingumootoreid kasutades. Kui info kogutud, ettekandeks vormistatud ning kunstitunnis oma looma erinevate tehnikatega kujundatud, olidki lapsed Suureks Loomapäevaks valmis. Igaüks võis riietuda just selleks loomaks, kellest ta kaaslastele rääkima hakkab ning ettekandele tulid 19 ettekannet erinevatest loomadest. Kas teadsite, et gepard võib joosta Ferrari kiirusel? Et lendorav ei lenda, vaid liugleb? Et nahkhiir on Eesti 2020. aasta loom? Et jänesel võib aastas olla kuni 5 pesakonda ja et sinivaala poeg kaalub sündides sama palju kui täiskasvanud jõehobu?

Laiemaks sai silmaring, arenes arvutikasutamise – ja esinemisoskus ning loodetavasti suurenes ka huvi imelise looduse vastu.

Jalus