fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

#suurimjulgus erakooli 3. klassides

03.10.2018

25. septembril külastas meie kooli 3.c klassi Tristani isa Andreas, kes rääkis kõigile 3. klassi õpilastele turvalisusest internetis. 3. klassid kirjutasid sellest nii:

Kas teie teate, mis on #suurimjulgus? Ei tea? Meie ka ei teadnud, aga nüüd oleme targemad.

Üle said korratud interneti ja nutiseadmete kasutamise reeglid ja ohutusnõuded, ikka selleks, et lapsed oleksid targemad ja et pärast ei oleks kurbi tagajärgi.

Jäta meelde, et oma paroole tohib avaldada ainult nendele inimestele, keda tõesti väga usaldad ja et enne kellegi pildistamist või filmimist tuleb selleks temalt luba küsida. Samuti ei tohi internetti üles riputada fotosid kellestki, kes oma nõusolekut selleks pole andnud. Tuleb aduda, et kõik, mis internetis jagatud või kirjutatud, jääb sinna kauaks-kauaks, nii, et vali hoolega, mida ja kus kirjutad. Ja tuleb välja, et SUURIM JULGUS on see, et kui märkad internetis kellegi kiusamist või valet käitumist, siis astud sellele vastu ja teed samme selle lõpetamiseks.

Ole #suurimjulgus ja suured tänud Tristani isale seda levitamast!

Jalus