fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Suurüritus andis kevadeks lisaenergiat

02.06.2023

Traditsiooniline suurüritus on vaieldamatult igal aastal kogu koolipere jaoks kõige oodatum õhtu, sest see on alati täis üllatusi ja häid emotsioone. Tänavune suurüritus toimus 22. märtsil ja kandis pealkirja „Audentese MuusikaVideote Auhinnad“ ehk „AMVA“.

Iga klassi ülesanne oli laval jäljendada loosiga võetud aastal (2012–2021) tehtud muusikavideoid ning panna nendest kokku üks lõbus number. Esinejad oli näinud palju vaeva kostüümide, rekvisiitide ja erinevate koreograafiate kasutamisega. Mitmes etteastes lauldi laval ka otse ja tehti erinevaid trikke. Pärast kõigi klasside esinemist astusid muusikalise numbriga üles õpetajad ja treenerid, kellele publik õhinal kaasa elas.

Meeleolukat õhtut juhtisid 12.c klassi õpilane Rhet Daniel Punt ja eelmise aasta vilistlane Kent Benström, kes mõlemad on koolipere seas tuntuks saanud „Audecasti“ saadete tegijana. Õhtujuhid olid ette valmistanud telesaate formaadis videod, mis tõid klasside etteastete vahel saali rohkelt naeru.

Esinemisi hindas ja kommenteeris žürii, kuhu sel korral kuulusid spordigümnaasiumi õppejuht (kt), HEV-koordinaator-õppenõustaja Kaie Saar, õpilaskodu juhataja Helle-Mai Kruusimägi, poiste võrkpallitreener Lauris Iecelnieks ning vilistlane Karl Erik Nazarov.

Pärast etteasteid alanud vaheajal said kõik vaadata sügisese spordipäeva videokokkuvõtet ja valida publiku lemmikut. Lisaks toimus põnev loterii, kus piletiomanike vahel loositi välja meie sponsorite antud auhindu.

Žürii jagas õhtu lõpus esinejatele välja mitu tunnustust.

  • Parimaks naisartistiks (Vitamin Welli eripreemia) valiti Meelika Toom (12.c).
  • Parimaks meesartistiks (Vitamin Welli eripreemia) sai Savva Novikov (10.c).
  • Parima taustategelase tiitli pälvis Simm-Marten Saadi (11.d).
  • Üldvõitja ehk parima etteaste tiitli ja klaasist rändkarika teenis välja 12.c klass.

Publiku lemmikuks osutus 12.d klass ning õpetajate ja treenerite lemmikuks 11.d klass.

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõigile esinejatele. Kogu koolipere sai sellest õhtust tohutult energiat, millest jätkus mitmeks nädalaks. Aitäh ka sponsoritele: üritusele panid oma õla alla Vitamin Well, MyBody ning Ring Spaa ja Saunad.

Vaatan kõiki etteasteid

 

Jalus