fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Suurüritus täitis vaatajate ootused kuhjaga

19.12.2019

Kolmapäeval, 27. novembril toimus järjekordne spordigümnaasiumi suurüritus, mis on oodatuim õhtu igal aastal.

Audentese juubelile pühendatud suurürituse teema oli „The best of Aude“: iga klassi ülesanne oli oma etteaste kokku panna lauludest, mis on välja tulnud nende klassijuhataja sünniaastal. Muusikat aastatest 1957 kuni 1991 kõlas sel õhtul igat sorti ning äratundmisrõõmu pakkusid kõik etteasted.
Meeleolukat üritust juhtisid 12.c klassi õpilane Reilika ja 10.c klassi õpilane Kent. Žüriisse kuulusid meie vilistlane ja aasta naiskergejõustiklaseks valitud Ksenija Balta, spordigümnaasiumi korvpallitreener Howard Frier, meie vilistlane ja eelnevatel suurüritustel hiilgavaid etteasteid teinud Joel Kuldmäe ning (kuna ütlus „lapsesuu ei valeta“ peab paika) meie kooli kaks väikest hiiglast Lisandra ja Berta 4. klassist.

Üles astusid kõik spordigümnaasiumi klassid
Iga etteaste algas sissejuhatava videoga, mis pidi tutvustama klassijuhataja sünniaastat ja näitama, mis samal aastal veel maailmas toimus. Videosse tuli mingil põneval viisil sisse panna ka klassijuhataja.
Klassid olid etteastete puhul palju vaeva näinud nii kostüümide, koreograafia kui ka lauluoskuse lihvimisega. Mõni julge laulis laval otse või mängis ise mõnd pilli. Eriliselt saab kiita ka neid klassijuhatajaid, kes oma klassiga koos lavale astusid.
Pärast õpilaste esinemisi oli aeg lavale tulla õpetajatel ja treeneritel, et näidata, mida nad oskavad. Nende etteaste, milles kasutati muusikat Audentese sünniaastast 1995, oli niivõrd meeleolukas, et publik nõudis kordust.

Lemmikuid valis nii publik kui ka žürii
Pärast etteasteid alanud vaheajal said kõik vaadata sügisese spordipäeva videokokkuvõtet ning valida suurürituse publiku lemmikut, kelleks osutus 11.c klass.
Asjaolu, et kõik etteasted olid tänavu väga erinäolised ja võimsad, tegi žürii töö raskeks ning aeganõudvaks. Õhtu lõpuks tuli neil aga tiitlid välja jagada ja need jagunesid järgnevalt.

  • Parima sissejuhatava video diplomi sai 9.c, kes lahendas oma video väga põnevalt ja näitas häid oskusi videograafias.
  • Parima taustaesineja tiitli sai 11.c klassi õpilane Karl Kristjan Kajak, kes jäi kõigile eriliselt meelde oma rulluisutamisega.
  • Parimaks artistiks valis žürii 12.d klassi õpilase Vasilina Kuksova, kes näitas üles artistlikku lavajulgust ja head koreograafiat.
  • Žürii eripreemia sai 10.d klassi õpilane Marie Anette Sepp, kelle puhul tõsteti esile väga oskuslikku räpi esitust.
  • Suurürituse üldvõitja ehk parima etteaste tiitli ja klaasist rändkarika võitis 12.d klass!

Vaatan kõiki etteasteid

 

Jalus