fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Suurürituse peavõit läks 12.c klassile

19.12.2018

28. novembril toimus traditsiooniline spordigümnaasiumi suurüritus, mis sel korral kandis nime Audefest. Üritusel osalesid spordigümnaasiumi 10.–12. klassid, 9.b klass ning IB üksus.

Iga klass oli saanud endale loosiga ühe tuntud muusikafestivali, mille järgi nad pidid oma etteaste tegema. Koolimajja ja aulasse oli üles sätitud suur muusikafestivali ala. Meeleolu lisasid ka käepaelad, mida sel aastal piletite asemel osta sai, ja aula tagaseina ääres asuv puhkeala, mis suurematelt muusikafestivalidelt kindlasti ei puudu.

Meeleolukat õhtut juhtisid 11.c klassi õpilased Liis Grete Atonen ja Anna-Maria Vjazemski. Žüriisse kuulusid kümnevõistleja Janek Õiglane, erakooli vilistlane ja juuksur Martin Noa Gross ning korvpalliliidu noortekoondiste juht Madis Šumanov. Žürii andis kõigi esituste kohta tagasisidet ja kuulutas õhtu lõppedes välja võitjad.

Iga etteaste algas sissejuhatava videoga, millega näidati publikule oma lõbusat prooviperioodi või edastati muud moodi enda festivali melu. Esinejad olid ette valmistanud koreograafia, hüpped, trikid ja paljugi muud. Mitmes etteastes oli julgeid, kes laval mikrofoni otse laulsid või ise mõnd pilli mängisid. Eriliselt tuleks kiita ka neid klassijuhatajaid, kes oma klassiga lavale astusid. Pärast kõikide klasside esitusi oli aeg ka spordigümnaasiumi õpetajatel ja treeneritel lavale asuda, sest ka nemad said loosiga endale muusikafestivali – Weekend festivali.

Nagu traditsiooniks on saanud, nägid osalejad suurürituse vaheajal ka kokkuvõtvat videot sügisesest spordipäevast.

Õhtu lõpus jagas žürii välja mitu tunnustust.

  • Parima sissejuhatava video diplomi sai 12.c klass.
  • Parima festivali-look’i tiitli pälvis 12.d, kes jäljendas Coachella muusikafestivali. Nende kostüümid, olek ja rekvisiidid andsid kujutatava ürituse üldist vaatepilti kõige paremini edasi.
  • Parima live-esituse tiitel läks 10.d klassi õpilasele Karl-Kristjan Karpinile, kes oli publiku ees otse lauldes julge ja enesekindel.
  • Žürii andis välja ka eriauhinna, mille tingimused nad igal aastal ise välja mõtlevad. Tänavu sai žürii eriauhinna 11.c õpilane Rauno Uusleer, kes oma klassi etteastes joodeldas ja sellega kohtunikud pahviks lõi.
  • Õhtu kõige tähtsama ehk aasta festivali tiitli pälvis 12.c klassi Rockwinteri etteaste. Võitjad said endale suurürituse klaasist rändkarika, kuhu nende klassi tähis peale graveeritakse.

Publik võib veel valida ka oma lemmiku. Sel aastal toimub publiku lemmiku hääletus Audentese õpilasesinduse Instagrami kontol @margatudaudenteses, kuhu on üles laaditud kõigi klasside pildid. Jõuluaktusel antakse klassile, kelle pilt on kõige enam laike saanud, publiku lemmiku tiitel.

Vaatan klasside etteasteid

 

Jalus