fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Suurüritusel sai üldvõidu 12.c klass

18.12.2017

13. detsembril toimus kooli aulas selle aasta suurüritus, mis kandis nime AMVA ehk „Audentese muusikavideote auhinnad“. Iga klass sai endale loosiga ühe aasta vahemikust 2000–2017. Klassi ülesanne oli laval jäljendada loosiga võetud aastal tehtud muusikavideoid.

Enne igat etteastet nägi publik sissejuhatavat videot esinejate prooviperioodist, mis mõnel klassil oli kestnud juba nädalaid ja teistel vaid mõne päeva.

Suurüritusel osalesid erakooli 9. klassid, spordigümnaasiumi 10.–12. klassid ja kogu IB üksus. Õhtut juhtisid Elisabeth Alla IB üksusest ja Vahur Põldsam 10.d klassist.

Žürii laua ääres istusid seekord spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver, korvpallitreener Marko Parkonen, kooliga alati seotud olnud ja praegu lapsepuhkusel viibiv Katrin Mõttus, e-gümnaasiumi vilistlane ja kõigile tuntud Getter Jaani ning – kuna lapsesuu ei valeta – ka 5.a klassi õpilane Jan Alex Alla, kelle kommentaarid olid kuldaväärt.

Klassid esitasid nii Eesti kui ka välismaa artistide lugusid. Pealtvaatajaid rõõmustas žanrite mitmekesisus ja klasside oskus kasutada ühes esituses mitut laulu. Julgemad õpilased haarasid ka päris mikrofoni ja laulsid otse. Oma klassiga astusid õpetajatest laval üles Toomas Uuskam, Helju Hansen ja Anneliis Kõiv, neist viimase nimetas žürii parimaks osalenud õpetajaks.

Parimaks naisartistiks valis žürii 10.a klassi õpilase Vasilina Kuksova, kes tantsis lummavalt Sia video „Elastic heart“ järgi. Parimaks meesartistiks valiti humoorikalt esinenud Karl-Kristjan Karpin 9.b klassist. Parima duo tiitli said endale 11.d klassi õpilased Kristo Viidas ja Andris Pent, kelle lava-show oli täis laulu, nalja ning trikihüppeid. Välja anti ka parima sissejuhatava video eriauhind, mis läks 11.c klassile.

Ka sel aastal ootasid vaatajad traditsioonilist õpetajate ja treenerite ühisesitust. Kuna ükski klass ei olnud saanud loosiga aastat 2017, olid õpetajad-treenerid selle vea parandanud, valides esitamiseks tänavu välja tulnud muusikavideo „Seitse pühapäeva“ Karl-Erik Taukarilt. See lugu pälvis meeletu aplausi ja refrääni ajal laulis kaasa kogu publik.

Pärast kohtunike arutelu ja võitjate väljakuulutamist jäi õhtut lõpetama parimaks esituseks ning publiku lemmikuks valitud 12.c klassi etteaste.

Vaatan klasside esitusi SIIT!

 

Jalus