fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Suusaperioodil harrastasid õpilased talvespordialasid

02.03.2016

Jaanuarikuus algab koolis igal aastal suusaperiood. Kui lumi katab maad, tekivad suusarajad väikese koolimaja ümber väga kiiresti, kutsudes algkoolilapsi suuski jalga proovima ja suusasõitu katsetama.

Kehalise kasvatuse õpetajad Sirje Raud ja Andres Idla alustasid väiksemate koolilaste suusasõitudega koolimaja läheduses, kuid õige pea liiguti Nõmme spordikeskuse ümbruse metsa, kus suusarada on pikem ning laskumisi ja tõuse rohkem. Kõik 1.–9. klassi õpilased käisid kehalise kasvatuse tundide raames Nõmme radadel oma suusaoskusi lihvimas.

Õpetajad läksid koos õpilastega juba teist aastat Nõmme lumeparki, et nooremad koolilapsed saaks proovida instruktorite käe all mäesuusatamist ja vanemad lumelauaga sõitmist. Kui eelmisel aastal oli pelglikke päris palju ja mõni õpilane valis mäesuusatamise asemel murdmaasõidu, siis sel aastal oli huvilisi, kes tahtsid uut kogemust saada, tunduvalt rohkem.

Juba 13. aastat järjest võtsid 7.–9. klassi õpilased ette mäespordireisi Soome Himosele. Idee algataja on kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Raud, kes koos kunstiõpetaja Tiia Pälloga seda vahvat reisi on korraldanud. Himosel saab sõita mäesuusa ja lumelauaga ning veeta koos sõpradega mõnusalt aega.

Suusaperioodile pani punkti suusapäev, kus 1.–9. klassi õpilased võtsid mõõtu Nõmme spordikeskuse juba tuttavatel radadel. Lõbusalt liueldes ning pärast kuuma teed juues ja saiakest süües saigi suusaperiood mõnusa lõpu.

Lumerõõmude aeg on küll lühemaks jäänud, kuid seda enam õpilased neid talviseid sportlikke tegevusi naudivad.

Jalus