fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Suvepuhkus algab linnalaagris!

07.06.2016

Juunis pakub traditsiooniline linnalaager lastele meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgset tegevust ning annab avalöögi pikale suvepuhkusele. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemale rühmale on sisustatud põnevad laagripäevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida just endale meelepärased.

  • 5–7-aastaste laste laagrikava sisukad päevad on pühendatud lemmikloomadele, juur- ja puuviljadele, ilmastikule, muusikale ning tulele.
  • 6–12-aastaste laagri lapsi ootavad ees vahvad ettevõtmised vanalinnas, Skyparki ja, Megazone’i keskuses, Vembu-Tembumaal, Nõmme seikluspargis ning Tallinna loomaaias. Peale selle käivad lapsed tutvumas pagaritööstuse, kiirabi ja politseijaoskonna tööga, matkavad Aegviidus, ujuvad Atlantis H2O Aquaparkis ning osalevad põnevates töötubades.

Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus