fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Suvepuhkus algab linnalaagris!

01.06.2015

Audentes_4744_AndresRaudjalgJuunis toimub traditsiooniline linnalaager, mis pakub lastele meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgset tegevust ning annab avalöögi pikale suvepuhkusele. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemale rühmale on sisustatud kaks põnevat nädalat: kümne laagripäeva hulgast võib iga osaleja välja valida just endale meelepärased päevad.

  • 5–7-aastaste laste laagrikavas on lõbus Pipi Pikksuka, sauruste, müstilise võluri, uudishimulike loodusuurijate, väikeste spioonide, üksiku saare ja väikeste muusikute päev.
  • 6–12-aastaste laagri lapsi ootavad ees vahvad ettevõtmised elamusgolfikeskuses, Vembu-Tembumaal, Tondi maneežis, Nõmme seikluspargis, Tallinna botaanikaaias ja loomaaias ning Harku ilmajaamas. Peale selle vaatavad lapsed kinos filmi „Väike Nicolas“, ujuvad Kalev SPAs ja osalevad põnevates töötubades.

Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus