fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Suvi algab linnalaagris!

07.06.2017

Juunis pakub linnalaager lastele vahvaid elamusi ja mitmekülgset tegevust ning annab avalöögi pikale suvepuhkusele.

Viiele koolivaheajale üleminek on olnud väga õppijasõbralik muudatus, sest vaheajad veebruaris ja aprillis senise märtsikuu asemel aitavad õpingu- ja puhkeperioode ühtlasemalt jaotada. Küll aga lükkub suvevaheaja algus seetõttu nädala võrra edasi ja juunikuu linnalaagrit saavad lapsed varasema kahe nädala asemel nautida nädala jagu. Seda enam oleme kava koostamisel lähtunud laste lemmikpaikadest ja -tegevustest.

Juunikuu linnalaager pakub tegutsemislusti kuuel päeval ning tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ja tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

6–12-aastaseid lapsi ootavad ees vahvad ettevõtmised viikingite külas, elamusgolfikeskuses, Vembu-Tembumaal, Happy-Fly batuudikeskuses, Al Mare Bowlingus ja Tallinna loomaaias. Peale selle tutvuvad lapsed Nõmme päästekomando tööga, matkavad Siniallikate juurde, ujuvad Atlantis H2O veepargis ja osalevad põnevates töötubades.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Vaatan linnalaagri kohta lähemalt

Jalus