fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Tagasiside andmine muutus veel mugavamaks

30.04.2021

Klientide arvamused ja ettepanekud on olnud meile alati olulised. Need aitavad järjepidevalt muuta spordiklubi teenust paremaks ning lahendada kõikvõimalikke muresid ja probleeme. Samuti on positiivse tagasiside üle väga õnnelikud kõik meie töötajad, keda hea sõna või tegu igapäevaselt innustab.

Nüüd saate tagasisidet anda veelgi mugavamalt ja kiiremini. Selleks on meie veebilehel nii telefoni- kui ka arvutivaates paremas alumises nurgas väike punane tähis.

Tagasiside andmiseks

  • vajutage paremas alumises nurgas olevale tähisele;
  • kirjutage esimesse lahtrisse oma sõnum;
  • täitke vajaduse korral teine ja kolmas lahter (kui soovite anda isiklikku tagasisidet või saada meilt kirjalikku vastust) ning
  • vajutage nupule „Saadan“.

Rahuloluküsitlus

Kuigi tänavune hooaeg on mitmesuguste piirangute tõttu olnud poolik, toimub ka selle aasta mais traditsiooniline klientide rahuloluküsitlus. Saadame selle uuringu küsimused maikuu jooksul teie e-posti aadressidele ja jääme kindlasti ootama ka teie vastuseid. Tagaside põhjal saame järmisel hooajal pakkuda spordiklubis veel paremat teenust.

Jalus