fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Muudatused noortespordis seoses valitsuse kehtestatud piirangutega

11.12.2020

Valitsus on kehtestanud uued piirangud treeningtegevusele alates 14. detsembrist 2020 kuni 3. jaanuarini 2021. Audentese spordiklubi jääb antud perioodil avatuks, kuid piirangud takistavad väga suurel määral tavapärast noortespordi tegevust.

Tulenevalt olukorrast võtsime noortespordi osas vastu otsuse minna 14. detsembrist varasemale vaheajale ning alustada uuesti treeninguid 4. jaanuarist 2021. Treeningpuhkus jääb lastel ajaliselt sama pikaks, kuid nihkub nädala võrra varasemaks.

Treeningutest

  • Spordiklubis tohib antud perioodil treenida individuaalselt, distantsi hoides koos ühe treeningkaaslase või juhendajaga. Piirang ei kehti peredele ja koondise tasemel sportlastele.
  • Samuti kehtivad teatud erisused võistlussportlastele. Täpsem info enda eriala treenerilt.

Loodame väga, et üldine olukord riigis rahuneb ning 4. jaanuaril saame taaskord suuremates rühmades treenigtegevust jätkata. Juhul kui piiranguid pikendatakse või karmistatakse, siis vaatame treeningkorralduse üle ning leiame sobiliku meetodi jätkamiseks.

Tutvun täiendava kodukorraga

Vaatan täpsemaid valitsuse juhiseid sporditreeningute korraldamiseks

Jalus