fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Tähistasime spordinädalat sügiseste spordipäevadega

02.10.2019

Sport ja liikumine on meie koolis alati tähtsal kohal. Ka sel aastal võtsime osa Euroopa spordinädalast, mille raames korraldasime oma sügisesed spordipäevad.

1.–3. klassi spordi- ja liikluspäev toimus kooliõuel 19. septembril. Spordipäeval said kõik klassid ennast proovile panna krossijooksus ja orienteerumises. Lisaks toimusid liiklusteemalised teatevõistlused ning kohtumine liiklupolitseinikuga, kus kontrolliti laste teadmisi ohutust liiklemisest. Spordinädala lõpetas uhke autasustamine, kus lisaks diplomitele said kõik osalised ka kuldse medali.

4.–9. klassi sügisene orienteerumispäev toimus sel aastal Järve metsas 30. septembril. Kõik õpilased panid end proovile kas üksi või mitmekesti orienteerudes. Kõiki lõpetajad kosutati kuldse šokolaadimedali ja kuuma teega.

Jalus