fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Tähistasime üheskoos sügise algust

20.10.2023

Sügise algus on igal aastal iselaadne: kord soojem, kord jahedam, kord päikselisem, kord sajusem. Sel korral tervitas sügis meid 23. septembri hommikul sooja ja kohati vihmase ilmaga.

Koolis tähistasime sügise algust terve nädala vältel. Esmaspäeval, 25. septembril sai koolipere kanda kirevates sügisvärvides riideid ning väikese koolimaja ees oleval õuealal toimus traditsiooniline sügislaat, millest osavõtt oli arvukas. Laadal kauplesid omavalmistatud küpsetiste ning meistriteostega 2. ja 3. klassi õpilased, kes said müümises, teenindamises ning sularahaga arveldamises hea kogemuse.

Laadal teenitud tulust annetasid lapsed 665 eurot (millele kool lisab omapoolse panuse) kooli õpikeskkonna arendamiseks. Lennukaid ideid selle kohta, kuidas koolis õppimist ja vahetunde sisukamaks muuta, oleme korjanud õpilastelt endilt.

25.–27. septembril osales koolipere kõrvitsakampaanias, millega kogusime kasulikku toitu Tallinna loomaaia asukatele. Sellest ettevõtmisest on saanud igasügisene traditsioon: tänavu toimus kampaania neljandat korda.

Peale kõrvitsate oli võimalik tuua väikese koolimaja ees asuvasse kogumispunkti ka kodumaist porgandit, peeti, suvikõrvitsat, kaalikat, kartulit ja kurki. Kõik need maitsvad köögiviljad transportisime kooli ühise kingitusena loomaaeda. Aitäh kõigile osalejatele, kes te valmistasite loomaaia asukatele oma panusega palju rõõmu.

1. klasside õpilased istutasid sügise tervituseks 29. septembril suure koolimaja ette krookusesibulaid. Nii mõnigi laps pistis lillesibula mulda päris esimest korda. Tänu sellele ettevõtmisele, mis on samuti traditsiooniline, teevad õpilased juba esimesel koolisügisel loodusega lähemat tutvust ja näevad edaspidi igal kevadel oma töö tulemust.

Jalus