fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Tähistasime üheskoos sügise algust

21.10.2022

Sügis on meie koolis alati olnud värvikirev ja sündmusterohke aeg. Nagu igal aastal, nii kandsid Audentese õpilased ka seekordsel sügise alguse päeval tavapärase koolivormi asemel kirevates sügisvärvides rõivaid. Ühtlasi korraldasime 23. septembril väikese koolimaja ees traditsioonilise sügislaada, mis sai jälle pärast mitmeaastast pausi toimuda. Kooli õuealal kauplesid omavalmistatud küpsetiste ning meistriteostega 2. ja 3. klassi õpilased. Üritus andis neile hea kogemuse, kuidas müüa, teenindada ja sularahaga arveldada.

Osavõtt laadast oli erakordselt arvukas ning kooli keskkonna rikastamiseks kogusime rekordiliselt üle 1200 €. Et seda summat parimal moel kasutada, oleme küsinud õpilastelt endilt, millest nad on koolis viibides puudust tundnud ja unistanud. Õpilased soovivad näiteks kooli õuealale kiikesid, ronimisvõrke ja looduse õpperada, pikapäevarühma jaoks lauamänge ja filme ning koridori pehmeid tumbasid ja kott-toole.

21.–23. septembril oli koolipere oodatud liituma kõrvitsakampaaniaga, millega valmistasime rõõmu Tallinna loomaaia asukatele. Peale kõrvitsate oli võimalik kooli tuua ka kodumaist porgandit, peeti, suvikõrvitsat, kaalikat, kartulit ja kurki. Kogusime kolme päeva jooksul pea terve järelkäru täie köögivilju ning seejärel transportisime meie ühise kingituse loomaaeda.

Sügise tervituseks istutasid 1. klasside õpilased 30. septembril suure koolimaja ette krookusesibulaid. Nii mõnigi laps pistis lillesibula mulda esimest korda ja lubas kevadel hoolega vaadata, kuidas just tema lill õitsema hakkab. Krookuste istutamine on meie koolis üks pikaajalisemaid traditsioone. Tänu sellele ettevõtmisele teevad õpilased loodusega lähemat tutvust ja näevad igal kevadel oma töö tulemust.

Jalus