fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Tähistasime vanavanemate päeva

11.09.2015

Septembrikuu teisel pühapäeval tähistatakse vanavanemate päeva. Reedel, 11. septembril tulid kooli vanaemad ja vanaisad, et jagada oma spordimeenutusi. Spordinädalal on liikumine esikohal ja kõik vanavanemad kutsusid lapsi üles rohkem liikuma jalgsi, leidma endale meeldiv spordiala ning tervislikult toituma.

2.c klassi külastas Carl Ronaldi vanavanaisa, kes on terve elu tegelenud jalgpalliga. Tema soovitas lastel järgida tervislikke eluviise, õigesti toituda ja rõhutas, et spordi aluseks on kord ning kuulekus.

Timuri vanaema rääkis 3.a klassile, kuidas tema on harrastanud mitmeid spordialasid: iluvõimlemist, vettehüppeid ja ratsasporti ning aladel olnud medalivääriline. Medaleid said lapsed ka uudistada ja imetleda.

Hugo Villemi vanaisa on olnud väga edukas tuletõrjesportlane, millest ta lugusid tervele 3.b klassile pajataski. Lapsed said tuletõrjekiivrit pähe proovida, vaadata medaleid, karikaid ja diplomeid.

4.a klassile olid külla tulnud Rometi vanaema ja vanaisa, kes rääkisid oma kooliaegsest sporditegemisest, sportlikust eluviisist ja liikumisest.

Robin Markuse vanaisa vestis huvitavaid kooliaegseid spordi- ja mängulugusid 4.b klassile, olles ise edukas nii tennises kui lauatennises.

Lapsed kuulasid huviga kõiki vanavanemaid, sest möödunud aegade elu-olu erineb vägagi tänapäevasest sporditegemisest. Rõõm oli näha klasside ees särasilmseid, terveid ja vitaalseid vanavanemaid, kes kindlasti nakatasid veelgi enam lapsi spordipisikuga.

 

Jalus