fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Tähistati tervisenõukogu 10. sünnipäeva

07.05.2018

Juba 10 aastat tegutseb meie koolis tervisenõukogu, mille eesmärgiks on propageerida tervislikku eluviisi, teha ennetustööd riskitegurite vähendamiseks ning parandada õpilaste tervist ja üldist elukvaliteeti.

Meil on hea meel, et tervisenõukogusse kuulub terve hulk tegusaid õpetajaid, tugispetsialiste, juhtkonna esindajaid ning ka üks õpilasesindaja. Õpilaste igapäevasesse õppetöösse on seeläbi põimitud hulk tervist edendavaid tegevusi. Peame oluliseks teadlikkuse tõstmist sellest, kuidas elada tervislikku eluviisi.

Igal aastal toimuvad traditsioonilised üritused ja teemanädalad, nende hulgas on ehk tuntumad sügisel ja kevadel aset leidvad liikumisnädalad, jaanuaris „Kommi asemel“ nädal, kätepesupäev, vaimse tervise päev. Igaks õppeaastaks valitakse ka läbiv teema, millele eriliselt rõhku pööratakse.

Tervisenõukogu sünnipäevaks peetakse 17. aprilli. Sel aastal toimuvat juubeliaastat tähistati põhikoolis sünnipäevapeoga 13. aprillil, kui õpilased tutvusid tervisenõukogu ajalooga ja ühiselt meenutati aastataguseid tegemisi. Peale selle valmistas iga klass ette vahvaid videoid ja esitlusi, näidates mida tähendab nende klassi jaoks tervis. Sünnipäevapeo lõpetas terviseteemaline liikuv viktoriin ning iga sünnipäevaline sai kingituseks laste endi meisterdatud tervisliku ampsu – müslibatooni. Täname käsitöö- ja kodunduse õpetajat Anneli Mataloja juhendamise eest.

Algkoolis tähistati sünnipäeva aga terve nädala vältel: 16. ja 17. aprillil toimusid hommikused terviseminutid, mille raames viidi samuti läbi terviseteemaline liikuv viktoriin ning ka müslibatoone jagus algkooli õpilastelegi. Lisaks liiguti õuevahetundides sel nädalal värskes õhus koos kogu väikese koolimaja töötajaskonnaga ning mängiti ka palju vanemaid liikumismänge.

Palju õnne ja tegusaid ettevõtmisi tervisenõukogule ka järgnevateks aastateks!

Lähemalt saab tervisenõukogu tegevuste, aastateemade ja liikmete kohta lugeda siit: https://audentes.ee/erakool/tugiteenused/tervisenoukogu/.

Jalus