fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Talgud Paunkülas ja Audentese linnakus

07.06.2016

IB õppekavva on põimitud lisaks tavatundidele arvukalt ühiskondlikku tegevust ja vastutustundlikuks kodanikuks kasvatavaid ettevõtmisi. Noored panustavad diplomiõppe ajal oma energiat 150 tunni ulatuses klassivälisesse töösse, lüües kaasa vabatahtlikuna ja osaledes heategevuses.

29. aprillil haarasid DP eelaasta ja DP1 õpilased rehad, luuad ning labidad Paunkülas, et sealsed Audentese laagrid saaks suvele vastu astuda ilusana. Aega jagus veel supisöömiseks ja sportimiseks. Ühistegevus lõpetas ka terve nädala väldanud Theory of Knowledge’i seminaride seeria.

IB programmi 2016. aasta lõpetajad rakendasid oma energiat siinsamas Tondil, Audentese linnakus. Vahetult pärast viimast lõpueksamit, 20. mail tõid nad välja labidad ja kastekannud ning istutasid kooliesisele haljasalale 250 kibuvitsataime.

On tore, et noortest jääb ühistegevuse tulemusena aastateks alles nii palju silmailu.

Järgmise aastani!

Jalus