fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Talisporti tegime tublisti

30.03.2023

Meie koolis kulges talv väga sportlikult: paari kuu vältel möödusid kehalise kasvatuse tunnid suusatades ja õpilased osalesid ka mitmel suusavõistlusel.

Kaks kuud suuskadel

4.–9. klassi suusatunnid toimusid jaanuaris ja veebruaris Nõmme spordikeskuses. Mõnel korral käisid seal suusatamas ka 1.–3. klassi lapsed, kuid enamik nende suusatunde korraldati siiski kooli staadionil.

16. veebruaril toimus 4.–9. klassi suusapäev. Kõik said osaleda individuaalvõistlusel ning korraldati ka teatevõistlus, kus iga klassi tiimis oli kaks tüdrukut ja kaks poissi. Parimaid premeeriti medaliga ning suusapäeva lõpetuseks pakuti kõigile kuuma teed ja vastlakuklit. Üritus kulges küll lumesajus, aga see ei takistanud päevast rõõmu tundmast.

1.–3. klassi suusapäeval, mis peeti 8. märtsil, said õpilased näidata oma oskusi individuaalselt. Selle vanuserühma suusaperioodi lõppu jäi ka vastlapäev, mille puhul lasid kõik lapsed kehalise kasvatuse tunnis vastlaliugu.

Linnaosade suusavõistlus sujus üliedukalt

14. veebruaril peetud linnaosade suusavõistlus, kus osalejatel tuli läbida 1,4 km rada, toimus samuti Nõmme spordikeskuses.

Audentese erakoolist osalesid üritusel 1.–7. klassi õpilased, kellel läks Nõmme linnaosa arvestuses väga hästi:

  • 5.b klassi Marta võitis esikoha ja 5.a klassi Lenna tuli kolmandaks;
  • nooremad poisid said oma vanuserühmas kolmikvõidu: Karl Enriko (4.c) saavutas esimese, Sebastian (5.a) teise ja Tristen-Mattias (4.b) kolmanda koha;
  • kolmikvõiduga tulid võistluselt tagasi ka vanemad poisid: esikoha sai Karl Oliver (7.a), teise koha Oskar (7.a) ja kolmanda Lukas (6.b);
  • vanematest Audentese tüdrukutest suusatas Mia-Liisu (7.b) ennast teiseks ja Meloore (6.c) kolmandaks.

Talviseid ettevõtmisi jagus veelgi

9. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused teatesuusatamises, kus meie kooli esindas nii poiste kui ka tüdrukute võistkond.

Pärast koolivaheaega said 4.–9. klassi õpilased kahe nädala jooksul käia kehalise kasvatuse tunni ajal Škoda jäähallis uisutamas.

Jalus