fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Tallinna õppursportlaste aladevahetus toimus sel aastal koos Otepää õpilastega

29.04.2020

Spordigümnaasiumis toimub igal aastal aladevahetus, mis kujutab endas võimalust oma tavapärase spordiala asemel osaleda mõne muu spordiala trennis. Eelmistel aastatel on see toimunud vaid spordigümnaasiumi Tallinna üksuses, kuid sel aastal toimus see õpilaste praktilise uurimistöö raames koostöös Otepää üksusega. Uurimistöö eesmärgiks oli ühendada kahte kooli ning luua soojemaid suhteid tulevikuks.

Detsembrikuus käisid kaheksa Otepää õpilast Tallinnas proovimas kergejõustikku. Suheldi Tallinna õpilastega ning päeva lõpuks olid kõik õpilased rahul ja rõõmsad. Veebruarikuus käisid Otepääl 11 Tallinna õpilast. Tutvuti koolimajaga, inimeste ja eluoluga. Algselt loodeti headele talveoludele, kuid paraku jäi tali tulemata. Sellegipoolest olid Otepää õpilased ette valmistanud orienteerumistrenni, mis oli suureks katsumuseks Tallinna õpilastele. Pärast treeningut külastati koos Otepää Talispordimuuseumit ja Tehvandi hüppetorni.

Õpilaste tagasiside mõlemast koolist oli positiivne ning selliseid ühistegevusi sooviti hakata korraldama lausa igal aastal.

Jalus