fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Talvematka saab iga huviline ise läbida

18.01.2021

Eelmisel aastal kutsus tervisenõukogu ellu matkasarja, mida jätkasime ka sel aastal. Ühine talvematk oli koos matkajuhiga planeeritud laupäevaks, 23. jaanuariks, mil kõik huvilised oleksid jälle saanud liituda ühismatkaga. Seoses riigis kehtivate piirangutega ei korralda me ühist matka, vaid oleme ette valmistanud juhised, et kõik huvilised saaksid matka teekonna iseseisvalt ette võtta.

Talvematkal saab uudistada Pirita ja botaanikaaia piirkonda. Tervisenõukogu koordinaator ja matkajuht Krista Kinkar on matka teekonna pildid ja abistavad juhised kirja pannud, et kõik huvilised saaksid talvematka näiteks perekeskis nädalavahetusel ette võtta. Matkajuhi läbitud teekond on põnev ning käib mööda erinevaid teid. Vahvaid pilte oma matkaseltskonnast ootame e-posti aadressile [email protected].

Vaatan talvematka teekonda ja kirjeldust

Vaatan rohkem infot matkasarja kohta

Jalus