fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Talvine linnalaager püstitas kaks rekordit!

21.04.2017

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Veebruaris pakkus linnalaager kahele eri vanuserühmale taas meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgset tegevust.

Saame uhkusega öelda, et möödunud 6–12-aastaste linnalaager oli viimase viie talvise koolivaheaja arvestuses rekordilise osavõtjate arvuga. Ka 5–7-aastaste talvine linnalaager, mis toimus nüüdseks teist aastat, püstitas rekordi: osavõtjate arv kasvas võrreldes eelmise aastaga lausa 45%.

Ka aprillikuu linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemat rühma ootavad ajavahemikus 24.–28. aprill põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased.

  • 5–7-aastaste laste laagri kavas on mesilaste ja kahepaiksete põnevat elu tutvustavad päevad ning lindude kui taeva ja õhu valitsejate päev. Vahvad ettevõtmised toimuvad ka loodusuurijate päeval ning loomade kui osavate ja andekate ehitajate päeval.
  • 6–12-aastaste laste laagris ootavad osalejaid vahvad ettevõtmised Mektory tehnoloogiakoolis, Kadrioru KIT Clubis ja Lasergame’i keskuses. Peale selle külastavad lapsed Nõmme päästekomandot ja Tallinna kiirabi, vaatavad kinos filmi „Karupoeg Rihhard“ ning osalevad mitmes põnevas töötoas.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus