Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi

Spordiklubi

Naiste korvpalli meistriliiga poolfinaali korduskohtumises alistas favoriit 1182 Tallinn kindlalt Audentes SG / Noortekoondise tulemusega 68:48

01.04.2015

1182_Tallinn_logodega_pilt_370x240Kuigi esimese veerandi võitsid 1182 naised tulemusega 17:11, siis paari minuti möödudes oli vahe vaid 1 punkt. See äratas omakorda põhiturniiri järgselt poolfinaali parima asetusega võistkonna ja järgnevate minutitega otsustati mängu saatus keerata enda kasuks. Poolaeg 1182 Tallinn naiskonnale 40:20. Teine poolaeg võeti mõlemalt poolelt suhteliselt rahulikult ning lõpptulemusega 68:48 oli esimese finaali koha endale kindlustanud 1182 Tallinn.

Võitjate poolel skoorisid kõik mängijad, edukamatena viskasid Laina Mesila-Kaarmann 14 ja Anastassia Ptitsõna 12 punkti.  Audentes SG / Noortekoondise poolelt tegi jällegi suurepärase esitluse Kadri-Ann Lass, tuues täna 27 punkti ja hankides endale 19 lauapalli.

Finaal- ja pronksiseeria vastased võivad selguda juba homme, kui Tallinna Ülikool võõrustab Tartu Ülikooli.