Spordiklubi

Naiste korvpalli meistriliiga poolfinaali korduskohtumises alistas favoriit 1182 Tallinn kindlalt Audentes SG / Noortekoondise tulemusega 68:48

01.04.2015

1182_Tallinn_logodega_pilt_370x240Kuigi esimese veerandi võitsid 1182 naised tulemusega 17:11, siis paari minuti möödudes oli vahe vaid 1 punkt. See äratas omakorda põhiturniiri järgselt poolfinaali parima asetusega võistkonna ja järgnevate minutitega otsustati mängu saatus keerata enda kasuks. Poolaeg 1182 Tallinn naiskonnale 40:20. Teine poolaeg võeti mõlemalt poolelt suhteliselt rahulikult ning lõpptulemusega 68:48 oli esimese finaali koha endale kindlustanud 1182 Tallinn.

Võitjate poolel skoorisid kõik mängijad, edukamatena viskasid Laina Mesila-Kaarmann 14 ja Anastassia Ptitsõna 12 punkti.  Audentes SG / Noortekoondise poolelt tegi jällegi suurepärase esitluse Kadri-Ann Lass, tuues täna 27 punkti ja hankides endale 19 lauapalli.

Finaal- ja pronksiseeria vastased võivad selguda juba homme, kui Tallinna Ülikool võõrustab Tartu Ülikooli.