fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Tänavune ball oli Hollywoodi-teemaline

03.06.2020

11. märtsil toimus kooli aulas järjekordne gümnasistide ball. Kuna tegemist on Audentese juubeliaastaga, korraldati balli tavapärasest suurejoonelisemalt. Tänavust teemat „Hollywood Prom“ iseloomustas elegants, uhkus ja efektsus. Suureks inspiratsiooniks oli ka nii mõnigi Hollywoodi staar.

Ball korraldati sel aastal uurimistöö raames. Töö eesmärk oli organiseerida edukas ja professionaalne üritus ning kogeda korraldajarolli.
Õhtujuhtideks olid Liis Grete Atonen ja Joel Kuldmäe, kes hoidsid ürituse jooksul põnevust üleval. Nad korraldasid mitu legendaarset mängu, lisades nendele endapoolse nipi ja triki, mis kaasas osalejaid ning lõi ühtse meeleolu. Hea muusikaga meelitas rahvast lava ette tantsima Audentese vilistlane ja üks Eesti kuulsaim laulja Getter Jaani.

Peolistel oli võimalus jäädvustada seda meeldejäävat üritust fotoboksis, mis osutus vägagi menukaks nii õpilaste kui ka õpetajate seas.
Õhtu muutsid veelgi põnevamaks meie kooli võistlustantsijad, kes esitasid viis vapustavat tantsukava. Valiti ka balli kuningas ja kuninganna, kelleks said sel aastal Elise Maria ja Jaan Erik. Balli lõpetas ühine tordi söömine.

Traditsioonilise kooliballi muutis sel aasta erilisemaks asjaolu, et see toimus täpselt 100 päeva enne abiturientide lõpuaktust. Esimest korda olid ballil kohal ka spordigümnaasiumi Otepää üksuse õpilased.

Balli korraldus osutus edukaks ja professionaalseks tänu kõigile toetajatele. Suurtoetajateks olid Avellone, No Bananas, Hetk Iseendale, Belief, Exit Room ja Peoparadiis. Omapoolse panuse andsid ka Audentese vilistlased Oliver Orav, Lauri Vahtramäe, Roland Lugima, Priit Aavik, Indrek Kajupank, Heidi Luks, Maaja Bratka, Britta Nool, Taavi Tohvri, Nette Peit, Simon Sülla, Kadri-Ann Lass, Madis Loorent, Tatjana Drozdova, Mihkel Niine, Rolf Robert Peebo, Sigrit Juhkam, Debora Lehtsalu, Karina Baumverk ja Helger Pikk.

Suur aitäh kõigile balli toetajatele ja osalejatele!

Jalus