fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Tarkusepäeva aktustel tunti rõõmu koosolemisest

06.09.2021

Kogu koolipere sai 1. septembril taas kokku tulla, et tähistada tarkusepäeva ning kooliaasta algust. 2.–9. klassi õpilastele toimus aktus spordikeskuse suures pallimängusaalis, kus õpilased said kõiki vanu ja uusi koolikaaslasi näha. Direktor tervitas kõiki uue õppeaasta alguse puhul ning tutvustas uusi õpetajaid. Traditsiooniliselt lauldi ühiselt Audentese kooli laulu, kuid sel aastal õpetajate eestvedamisel ja hoopis teises võtmes.

 

Keskpäeval toimus koolimaja aulas 1. klasside aktus. Igal alustaval õpilasel oli toetav spordigümnaasiumi abiturient käe kõrval, kellega koos saali siseneti ning kes nad oma kohale saatsid. Vahetult peale aktuse algust tormasid saali Koeratüdruk Lotte ja Leiutajateküla kooli direktor Helmut, kes olid kogemata oma padjasõja tunnist sattunud meie aktusele. Koos lastega lauldi, mängiti ja kontrolliti kooliks vajalikke teadmisi, mis kõigil lastel olemas olid. Kõige tähtsam osa aktusest oli pidulik koolimütside ja esimese aabitsa kätteandmine. Aktuse lõpus helistati suurt koolikella ja sellega saigi 1. klasside koolitee alguse. Pärast esimeste klassipiltide tegemist said kõik pered ja huvilised ka külla sattunud tegelastega koos pilte teha.

Jalus