fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Teadmiste- ja nuputamispäeval õpiti lustlikult

22.04.2019

12. aprill oli 1.–4. klassi õpilastele tavapärasest erinev. Sel päeval toimus juba teine teadmiste- ja nuputamispäev. Igal õpilasel oli võimalus näidata õppeaasta jooksul kogutud teadmisi aineteülestes töötubades.

Paralleelklasside vahel toimus kooli aulas mõõduvõtt varias, kus vastati lõimitud õppeainete ja silmaringi küsimustele. Igast klassist oli valitud kirjalik vastaja ja klassikaaslased said oma klassile tuua lisapunkte mitmetele küsimustele vastamisega.

Teadmiste- ja nuputamispäeval ei õpetanud õpetajad, vaid õpilased kogusid teadmisi üksteiselt, avastades ja kogedes. Sellel üritusel kaotajaid ei olnud: iga õpilane sai päeva lõpuks päris mitu täiesti uut teadmist.

Päeva tõi elevust kohtumine üllatuskülalisega, kelleks oli Mario Mänd Teadusmaagiast. Ta pakkus oma etteastega palju põnevust ja müstikat. Tema teadusetendus kaasas õpilased lõbusasse teadusmaailma, kus sai näha nii tossu, pauku kui ka tuld. Kindlasti oli eriline roll teaduslikul seletusel. Etendus viis õpilased imelisse värvide, laserite, mullide ja heliefektide maailma. Lõpukatse näitas armastust kooli, õppimise ja teaduse vastu.

Aitäh teadmiste- ja nuputamispäeva innukatele osalejatele ning kiitus kõigile, kes olid selle päeva korraldamisel abiks! Teadmised on rikkus, mille üle saab rõõmu tunda igaüks.

Jalus