fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

Tere tulemast kuulama Audentese podcast’i

02.06.2022

Oleme alustanud Audentese podcast’i sarjaga, mille vestlussaadetes jagavad kogemusi spordi-, haridus-, enesearengu-, tervise- ja heaolueksperdid. Tuginedes meie põhiväärtustele tarkus, tervis ja tasakaal, räägime saadetes järgmistel Audentesele tähtsatel teemadel:

  • hariduse roll ühiskonnas;
  • kogukonna olulisus;
  • õpetajaks ja treeneriks olemine;
  • järjepidev eneseareng ja enesejuhtimine ning
  • tervis ja liikumine jms.

Esimesed saated salvestasime juba talve alguses ja neid oli esialgu võimalik kuulata üksnes Audentese töötajatel. Saime kolleegidelt palju positiivset tagasisidet ning seetõttu oleme nüüd valmis jagama oma saateid laiema auditooriumiga: pakume kasulikku kuulamist ka lapsevanemale, õpilasele ja koostööpartnerile ning kõigile teistele huvilistele, kes hindavad mitmekülgset ja tasakaalustatud arengut.

Praeguseks on kõigile kuulamiseks väljas sarja seitse osa. Uued saated hakkavad ilmuma kord kuus ning need leiate kõigilt suurematelt podcast’i platvormidelt.

Põnevat kuulamist!

SoundCloud
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Stitcher

 

Jalus