fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Tervisenõukogu hommikused infominutid

13.10.2017

Teisipäeval, 10. oktoobril toimusid juba teistkordsed infominutid sel õppeaastal. Õpilased kogunesid veel enne koolipäeva algust, et saada värskeimad uudised koolis toimuvast.

Algkooli õpilased kogunesid väikese koolimaja mängukoopasse, põhikooli õpilased tulid aulasse. Lisaks info jagamisele tunnustati õpilasi fotokonkursil „Minu suve seiklus“ osalemise ja tubli panuse eest. Põhikooli õpilased said aga üheskoos, nutiseadmeid kasutades mõelda, kuidas teineteist enam märgata, teineteise suhtes enam hoolivust üles näidata ja muuta kool kõigile veelgi meeldivamaks paigaks. Valmis üks ühine sõnade kompositsioon, mis pandi üles koolimaja ruumidesse.

Kui koolipäev algab kell 8.30, siis soovituslik aeg õpilasele kooli jõudmiseks on kell 8.15. Nii jõuab laps end õppimisele ja muule koolis toimuvale häälestada ning päev kulgeb seda ladusamalt. Seega on infominutite teine, kaudsem eesmärk kujundada õpilaste harjumust aegsasti kooli jõudma.

Jalus