fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Toetasime loomaaeda kõrvitsakampaaniaga

14.10.2021

Tallinna loomaaed korraldab igal sügisel suure kõrvitsakampaania, millest Audentes juba teist aastat osa võttis. 27.–29. septembrini kogus koolipere erinevaid köögivilju, mida loomaaia asukatele söögiks saata.

Kolmepäevane kogumiskampaania kulmineerus kolmapäeval, 29. septembril, kui toimetasime terve järelkärutäie köögivilju loomaaeda. Kõige rohkem oli koormas erinevas suuruses kõrvitsaid, millest mõni oli eriti suur ja raske ning oli vajanud kooli toomisel lausa isa abi. Kärust võis veel leida suvikõrvitsaid, porgandeid, kartuleid, kaalikaid ja ka maisitõlvikud, millest saab nii mõnelegi loomale maiuspala.

Seda, kuidas loomad kogu koolipere kingitud kõrvitsad – seda vilja armastavad nii hiired, linnud kui ka elevandid – ja muud köögiviljad vastu võtavad, saab uudistada loomaaia traditsioonilisel kõrvitsapeol, mis tänavu toimub 30. oktoobril. Kõrvitsapidu tagab loomadele rikkaliku toidulaua ning võimaldab huvilistel jälgida loomade toitumiskäitumist ja kuulata loomaaednike jutte.

Loomaaed tänas kogu koolipere nii suure panuse eest ning ootab meid osalema ka järgmisel aastal!

Jalus