fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Toimus lõbus spordi- ja liikluspäev algkoolis

26.09.2018

17.–21. septembrini tähistasime koolis liikumisnädalat. Terve nädal oli algkooli jaoks täis olnud aktiivseid õuevahetunde ja neljapäeval toimus 1.–3. klasside sügisene spordi- ja liikluspäev. Iga klass sai päeva jooksul osa võtta erinevatest võistlustest ja ülesannetest, mis kõik vajasid nii liikumist, osavust, kui ka teadmisi.

Igal klassil käisid külas liikluspolitseinikud, kes arutasid lastega ohutuse teemadel ning lapsed said lahendada liiklusteemalisi ülesandeid. Toimusid ka liiklusteemalised teatevõistlused. Kehalise kasvatuse tundides on kõik klassid õppinud kooli territooriumil orienteerumist ning see ülesanne tekitas hasarti ja palju põnevust kõigi seas. 350 m krossijooks pani proovile kõik jooksusõbrad ning 3. klassid said võistelda ka täpsusvisetes, hüppenööriga hüppamises ning hularõnga keerutamises.

Kolmapäeval, 26. septembril toimus suure koolimaja aulas ka spordipäeva autasustamine ning preemiaks ootas kõiki lapsi sööklas magus jäätis.

Oli näha, et liikumisest tundis rõõmu kogu koolipere!

Jalus