fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Toimus trikke täis kontsert põhikooli õpilastele

12.10.2017

Neljapäeval, 12. oktoobril, toimus aulas põhikooli õpilastele põnev kontsertetendus.

Kontsert oli Tallinna Filharmoonia poolt korraldatud sarjast Noorte Filharmoonia, mille üheks eesmärgiks on tutvustada uut eesti muusikat Tallinna linna kooliõpilastele. Selleks hooajaks oli valminud Kristo Matsoni poolt komponeeritud kontsertetendus „Trikiga küsimus“. See on kirjutatud lauljale, fagotimängijale, kammerorkestrile ning mustkunstnikule.

Solistideks oli Tallinna Muusikakeskkooli noored muusikud – laulja Annaliis Telgmaa ning fagotimängija Jakob Peäske. Toetavaks õlaks kõigele ja kõigile oli Tallinna Kammerorkester.

Omajagu vürtsi lisas kogu asjale mustkunstnik Meelis Kubo, kes kõigi silme all maagia ellu kutsus ning õpilasi oma trikkidega vaimustas. Tavalisest torukübarast võluti välja pisike jänku ning peaaegu terve saal tõusis ärevusest püsti, kui peategelane hakkas kõigi silme ees hõljuma. Kogu mängu juhtis sel aastal laulupeo debüüdi teinud noor ja andekas dirigent Edmar Tuul.

 

Jalus