fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Toimus vene keele konkurss 6.–8. klassidele

22.03.2018

21. märtsil toimus 6.–8. klassidele keeltenädala raames vene keele üritus „Eesti on minu kodu“.

Õpilased olid jagatud viieliikmelisteks võistkondadeks. Igasse võistkonda kuulus 6.–8. klassi õpilased. Kokku oli võistlemas 5 gruppi: Tallinn, Narva, Tartu, Viljandi ja Pärnu. Võistlusel lahendati viite liiki ülesandeid.

Esimeseks ülesandeks oli nimetada Eesti vaatamisväärsuseid, mis asuvad nende võistkonna nimeks olevas linnas. Teiseks ülesandeks oli Eesti sümbolite ja tuntud inimeste ära arvamine. Õpilased läbisid meeskondlikus võistluses viktoriini. Osalejad pidid meelde tuletama eesti kroonide peal olevaid inimesi ning kes nad olid. Eelviimases osas lahendasid võistkonnad erinevaid mõistatusi loomade kohta, kes elavad Eesti metsades. Mõistatuste ajal käis kõva konkurents, et ikka nende grupp vastata saaks.

Lõpetuseks pidi iga grupp joonistama õnnitluskaardi, kus sooviti Eestile õnne ja arengut. Võistkonnad tegutsesid aktiivselt ja lustiga.

Lisaks võistlusele luges 4.c klassi õpilane Elisabet Kruusa vene keeles Lydia Koidula luuletust „Minu kodu“ ning 7.b klassi õpilased Mia Metsalu ja Simona Rüütel laulsid vene laulu „Mustad silmad“, millega nad esinesid ka Vene laulu festivalil veebruaris.

Kõik osalejad said auhinna. I koha sai Viljandi võistkond, kuhu kuulusid Divia Thakur (6.b klass), Karina Inno (6.a klass), Laura Maria Möll (7.a klass), Lisette Nikolajev (7.a klass) ning Elisabeth Ots (7.b klass).

Ürituse korraldasid vene keele õpetajad Jelena Panfilova, Olga Tenno, kohtunikuks oli Cassandra Christensen (IB) ning üritust aitasid läbi viia Nicole Chekunova ja Daniel Lainela 8.a klassist. Täname kõiki osalejaid ja soovime edu vene keele õppimisel!

Jalus