fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Toimus vene keele riiklik konkurss „Vene keel see on lihtne ja lõbus“

23.01.2019

Audentese erakooli vene keele õpetajad Jelena Panfilova ja Olga Tenno valmistasid ette ja korraldasid juba traditsiooniks saanud vene keele konkurssi 7.–8. klasside õpilastele üle Eesti. Sel korral toimus 12. riiklik konkurss „Vene keel see on lihtne ja lõbus“ Audenteses 12. jaanuaril. Konkursi teema oli “Loomade maailmas”. Ülesanded olid pühendatud meie loomariigile. Meie koolist esinesid Iris Sagar ja Arina Sljusar.

Koolilapsed lahendasid mõistatusi, üritasid ära arvata loomi hääle ja jalajälje järgi. Õpilased osalesid viktoriinidel ja said teada kuidas inimene kodustas metslooma. Vaheajal oli õpilastel võimalik tutvuda troopiliste madudega ja teada saada, kuidas nende eest hoolitseda.

Kõik osalejad said kingitused, mis olid saadud konkursi sponsoritelt. Vene saatkonna nõunik Eestis Dmitri Litskai andis võitjatele raamatuid loomadest.

 

Õpilased konkursist:

Arina Sljusar: „See üritus oli väga põnev ja tore. Mõned küsimused olid rasked, aga muidu oli tore. Ühes võistkonnas oli 6-7 inimest. Kõik osalejad olid väga toredad. Lõpus kõik osalejad said kingitusi. Ürituse peal olid suured ja väiksed madud. Vahetundi ajal sa võiksid madude peale vaadata. Ma sain palju rohkem teada loomadest ja linnudest“.

Iris Sagar: „Ma osalesin Vabariigi Vene keele konkursil, konkursi teema oli loomad. Ma olin kapten oma meeskonnas. Meeskond oli seltsiv ja väga aktiivne, me kohe kiiresti tutvusime üks teisega. Nendega oli meeldiv koostööd teha. Mulle meeldis ka eriti üks ülesanne sellel konkursil, see oli peidetute sõnade välja otsimine, tähestiku järgi, oli hea seda meelde tuletada“.

Jalus