fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Töötukassa tutvustas 8. klassidele tööturgu

29.11.2016

Reedel, 25. novembril käis 8. klasside tundides Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist Anni Raie.

Algul õpetati, kuidas võiks välja näha CV, mida tuleks sinna lisada, et see köidaks tööpakkuja tähelepanu. Heaks näiteks on infograafiline CV, milles võib kasutada positiivseid omadusi esiletõstvaid illustreerivaid detaile. Samas ei tasu kasutada meiliaadresse nagu armazkiizu@ ega panna endast sobimatuid fotosid.

Samuti tuli juttu digijäljest, töötamisest ning nende omavahelisest seosest. Kõigest, mida me internetis teeme, jääb jälg maha ja seda näevad paljud inimesed, samuti võimalik tööandja.

Anni Raie rõhutas, kui tähtis on inimese iseloom, mitte ainult oskused. Teadmisi saab alati õpetada, kuid head iseloomu mitte, kuna see on kaasasündinud omadus. Töövestlusel pannakse osaleja sageli ootamatusse olukorda, millega hinnatakse inimese reaktsiooni, väärtushinnanguid ja osavõtlikkust. Seega kui intervjueerija pillab töövestlusel pastapliiatsi maha, tasub see üles võtta.

Kõige lõpus oli palgateemaline viktoriin, millele sai vastata paberile trükitud QR-koodide abil. Kellel läks hästi, said auhinnaks Eesti Töötukassa märkmiku ja pastapliiatsi. Oli väga hariv ja huvitav loeng.

Jalus