fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Treeningkorraldus seoses valitsuse kehtestatud piirangutega alates 14. detsembrist

11.12.2020

Seoses valitsuse kehtestatud COVID-19 haiguse leviku tõkestamise piirangutega on spordiklubides alates 14. detsembrist 2020 kuni 3. jaanuarini 2021 lubatud kontaktivabad individuaaltreeningud.

Kõik meie treeningusaalid – jõusaal, funktsionaalala, kergejõustikuhall ning ujula koos saunadega – on avatud. Rühmatreeningud on tavapärases vormis ajutiselt küll peatatud, kuid jätkuvalt on Sul võimalus osa võtta majas toimuvatest virtuaaltreeningutest.

Vaatan täpsemaid valitsuse juhiseid sporditreeningute korraldamiseks

Individuaaltreening
Kontaktivaba individuaaltreening tähendab seda, et võid klubis treenida üksi (soovi korral võib olla Sul juhendaja või treener) või koos kaaslasega. Piirang ei kohaldu professionaalsele spordile.

Spordiklubis treenides palun

  • hoia teiste treenijatega kahemeetrist vahet (sh riietus- ja pesuruumis, ujulas ning saunades).
  • kasuta treeningurätikut ning
  • puhasta enne ja pärast treeningut enda kasutatud treeninguvahendid ruumis oleva puhastusvahendi ja paberiga.


Maski kandmine kohustuslik

Tuletame meelde, et treeningule eelneval ja järgneval ajal tuleb siseruumides kanda kaitsemaski (või katta nina ja suu salliga), v.a duši all käimisel. Kaitsemaski tuleb Sul kanda alates spordiklubisse sisenemisest kuni treeningruumi sisenemiseni, sh riietusruumis. Maski võid ära võtta vahetult enne riietusruumist lahkumist treeningruumi ning tuleb tagasi panna pärast duši all käimist ning kanda kuni spordiklubist lahkumiseni.

Maski kandmise kohustus ei kehti alla 12-aastaste lastele või juhul, kui maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel, erivajaduse, töö või tegevuse iseloomu tõttu või mõistlikkuse põhimõtet arvestades võimalik.


Virtuaaltreeningud majas igal täistunnil

Spordiklubis on Sul jätkuvalt võimalus osaleda virtuaaltreeningul, mis toimub ilma treenerita. Treeningul saab osaleda maksimaalselt 2 inimest, kes hoiavad teineteisega vähemalt kahemeetrist vahemaad. Treening kuvatakse stuudio suurele ekraanile treeningtunni videona, mis on varem üles filmitud. Virtuaaltreeningule saad koha broneerida ja soovi korral tühistada broneerimissüsteemi kaudu.

Broneerin aja virtuaaltreeningule


Veebitreeningud oma treeneriga

Kuna alates esmaspäevast, 14. detsembrist on rühmatreeningud tavapärases vormis peatatud, siis samast perioodist alates on Sul võimalus treenida Sulle sobival ajal kodus oma treeneri juhendamisel. Selle aasta kevadel filmitud treeningud leiad meie kodulehe rühmatreeningute alalõigust Veebitreening. Lähipäevil lisame sinna täiendava koguse uusi treeninguid.

Alustan veebitreeningut


100 erinevat Les Millsi veebitreeningut
Soovi korral saad treenida ka oma kodus professionaalsete treeningukavade alusel. Pakume Sulle võimalust tasuta treenida Les Millsi treeningukavade järgi. Valikus on 100 erinevat Les Millsi veebitreeningut ning valida saad mitme erineva treeningustiili vahel. Vahendite kasutamisel soovitame Sul olla leidlik, näiteks kasuta hantlite asemel veepudelit jms.

Alustan Les Millsi veebitreeningut


Palume ka edaspidi järgida viiruse tõkestamise reegleid:

  • Majja sisenedes desinfitseeri käed vahendiga, mis on paigutatud sissepääsude juurde.
  • Spordikeskuse üldkasutatavates ruumides (fuajee, koridorid, riietusruumid, rõdud, tribüünid jne) on maski kandmine või nina ja suu katmine kohustuslik. Ühekordseid maske on võimalik osta administraatori juurest ja BENU automaadist.
  • Tasu kauba ja teenuste eest võimaluse korral pangakaardiga.
  • Palaviku (kehatemperatuur 37,0 °C või enam), köha, nohu või muu haigustunnuse korral jää koju ning võta ühendust oma perearstiga.
  • Kui oled hiljaaegu käinud trennis ning saanud seejärel positiivse koroonatesti tulemuse, siis palun informeeri meid sellest e-posti aadressil [email protected] või telefonil 699 6699.

Enne klubisse tulekut tutvu kindlasti alates 14. detsembrist kehtiva täiendava kodukorraga.

Jalus