fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Tutvu treeninguvarustusega veebis

26.04.2021

Audentese spordiklubi on juba aastaid müünud mitmesuguseid sporditooteid klubis kohapeal. Valikus on Audentese spordiklubi logoga dresse, ujumisriideid, rätikuid, spordikotte ja muud trenniks vajalikku.

Audentese spordiklubi treeninguvarustus

Kui seni tuli kaubaga tutvumiseks tulla klubisse kohale või teha päring meie kliendihaldurile, siis nüüd võid vaadata tooteid ka kodust lahkumata. Nimelt lisasime veebilehele poe virtuaalse väljapaneku, kus saad tutvuda Audentese riiete ja muude toodetega.

Tooted on jaotatud kahte ossa

  • Esimeses osas on peamiselt sporditooted, mida saad soetada spordiklubi administraatori kaudu. Valdav osa neist esemetest on Audentese spordiklubi logo või mustriga. Nende toodete eest võid spordiklubis tasuda nii kaardimaksega kui ka sularahas. Täpsemat infot riiete kohta saad ka noortespordi kliendihalduritelt.
  • Teises osas on tooted, mida võid soetada suure ja väikese koolimaja valvelauast. Sinna valikusse kuuluvad peamiselt Audentese üldlogoga meened ja tarvikud. Nende eest saad maksta ainult sularahas.

Tutvun virtuaalse poega

 

Jalus