fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Trükisoe Ko²lilehe märtsinumber on ilmunud

04.04.2016

Ko²lilehe värskest numbrist saab lugeda intervjuusid eelmisel kevadel kooli lõpetanud noortega, IB õpilaste tulevikuplaanidest, väikesest telestaarist, kes õpib meie kooli 3. klassis ja suure koolimaja koolitädi tööst. Lisaks saab tutvuda eesootavate sündmustega, heita pilk selle aasta spordikalendrisse, lugeda oma tähemärgi horoskoopi ning saab teha testi, saades teada oma õpilase tüübi. Kirjatükkide vahele on pikitud õpilaste kirjutatud luulet.

Seekordses Ko²lilehes on lisaks eestikeelsetele artiklitele ka inglisekeelsed IB õpilaste tulevikuplaanidest rääkivad lood.

Ko²lilehe kirjatükkide autorid on Õpilasesinduse liikmed Madli Rahuvarm, Miia Natka, Merilin Priilinn-Türk, Elisabeth Ots, Vahur Põldsam, Otto Hein, Suzy Anett Aavik, Lydia Kurus ja Eva Maria Aru.

Värsket numbrit saab soetada endale lugemiseks koolitädide juurest, aga ka Õpilasesinduse liikmetelt ja huvijuhilt. Mõnusat lugemist!

Jalus