fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

TUBLI! Kaljulaid saavutas Euroopa karikaetapil pronksmedali

30.10.2017

Audentese Spordiklubi judokas Klen-Kristofer Kaljulaid näitas head vormikõverat Hispaanias toimunud Euroopa karikaetapil pälvides seal pronksmedali.

Kaljulaid osaleb 10.-12. novembrini Montenegros toimuval U23 Euroopa meistrivõistlustel ning praegune pronksmedal annab hea eelduse selleks võistluseks. Hispaanias toimunud Euroopa karikaetappi alustas Kaljulaid hästi alistades enda kolm esimest vastast ipponitega.

Poolfinaalis tuli eestlasele vastu 2015. aasta maailmameister ja Rio olümpiamängude pronksmedalist Koreast pärit DongHan Gwak. Meie mees avaldas suurt vastupanu ning võitja selgitas alles lisaaeg, kus Gwak tegi võtte, mida kohtunikud ka hindasid. Kaljulaid jätkas heitlust pronksmedalile kus tuli vastu Itaalia judokas. Selle kohtumise eestlane võitis ning seega temale Hispaanias toimunud Euroopa karikaetapilt väärikas pronksmedal.

 

Jalus