fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Tüdrukute käsitöötund Mektory puidutöö töötoas

10.06.2019

Ühel kevadpäeval toimus õpetaja Anneli Mataloja eestvedamisel 6.b klassi ja 7.a ja 7.b klassi tüdrukute käsitöötund hoopis TalTech Mektory keskuse Cool Tool puidutöö töötoas.

Tüdrukud said oma valitud ja kavandatud šabloonide järgi välja saagida erinevaid kujundeid puidust ehete valmistamiseks, puurida auke, treida väikeseid kujundeid ning lihvida. Erinevad elektrilised masinad olid tüdrukute jaoks väga põnevad. Kunstitunnis said õpilased oma ehted kauniks maalida.

6.b klassi õpilane Lisette on selle tunni kohta kirjutanud: „Mina tegin Mektorys endale 4 puidust ehet. Alguses tutvustas erinevaid masinaid meile seal üks mees juhendaja, kes näitas meile, kui ohutud kõik need masinad on ja kuidas need masinad töötavad. Seal sai endale teha nii palju ehteid kui sa tahtsid ja nii palju kui sa selle ajaga, mis meil oli, teha jõudsid. Kokkuvõtteks võin öelda, et see oli minu lemmik käsitöö õppepäev, kus ma kunagi käinud olen. Mulle tohutult meeldisid kõik need masinad, mis olid tehtud nii nii ohutuks ja lihtsaks. Ma tahaksin sinna kindlasti kunagi veel minna kui võimalik. Ma õppisin, et kõiki puutöö masinaid ei pea nii väga kartma, teeksin nendega neid ehteid veel ja veel.”

Jalus