fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Tule diginäitusele!

07.03.2022

Kutsume rõõmuga kõiki üheksandale huvikeskuse diginäitusele. See virtuaalne väljapanek võimaldab imetleda puutööringis ning kunsti- ja meisterdamisringis valminud töid kodust või kontorist lahkumata. Praegu, kui muuseumid on piiratud sissepääsuga (täiskasvanul tuleb esitada koroonapass) ja vanematel palutakse võimalusel koolimajja mitte tulla, annab see suurepärase võimaluse nautida laste loomerõõmu ja fantaasiat.

Mõte panna kokku laste imelisi töid tutvustav diginäitus sündis kolm aastat tagasi vajadusest muutuse järele. Nimelt olime huvikeskuses tihti olukorras, kus lapsed soovisid huviringis valminud töö kohe koju viia, et oma loomerõõmu lähedastega jagada. Töö taheti kaasa võtta isegi siis, kui liim ja värv oleksid pidanud kindlasti veel paar tundi kuivama. Samas soovisid õpetajad õpilaste tööd kokku koguda, et need siis koolimajas kõigile imetlemiseks välja panna. Mõlema poole soov oli igati loomulik ja mõistetav.

Diginäitus on lahendus, millest võidavad kõik:

  • õpetaja püüab taiesed pildile, et panna need huvilistele vaatamiseks ja nautimiseks diginäitusele, ning
  • laps saab oma teose kiiresti perele uudistamiseks viia.

Jagatud rõõm on kõige suurem rõõm. Tere tulemast näitusele!

Vaatan uut diginäitust
Vaatan kõiki diginäitusi

 

Jalus