fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Tule heategevuslikule jõululaadale

15.11.2017

Jõululaadal on avatud mitmed töötoad, kus saab meisterdada perega. Õpilased müüvad omavalmistatud jõulukaupa, tiirleb õnneloos ja kohvikus saab maitsta õpetajate valmistatud hõrgutisi.

Jõululaadast on saanud aastate jooksul tore traditsioon, mille eesmärgiks on koguda raha heategevuseks. Eelmiste aastate jõululaada tuluga toetasime Kristiine linnaosa vanavanemaid, kes kasvatavad üksi oma lapselapsi. Sel aastal jätkame algatatud heategevust: selgitame välja abi vajavate laste jõulusoovid ja toimetame laadal kogutud raha eest soetatud kingid nende kodudesse.

Kutsume teid kauplema isetehtud jõuluteemaliste meisterduste, kingituste ja muu toredaga. Kauplemissoovist palume teada anda oma lapse klassijuhatajale hiljemalt 27. novembriks.

Joululaada_plakat_2017

Jalus