fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

IB

Tule IB suvekooli „Fuel Your Inner Entrepreneur“

01.06.2015

IB-suvekool_370x24010.–14. augustini on kõik loomingulised 14–17-aastased õpilased oodatud Audentese IB õppe viiepäevasesse suvekooli, mille teemadeks on ettevõtlikkus ja innovatsioon.

Osalejad saavad teada, kuidas

  • rajada idufirmasid ehk start-up’e,
  • brändida,
  • ideid visualiseerida ja esitleda.

Tegemist on õpilasfirmade loomelaagriga, kus nii õpetajad kui ka õpilased pärinevad väga erinevatest kultuuriruumidest.

Suvekooli programm on suhteliselt intensiivne. Osaleme loomingulistel seminaridel ja viibime ka klassikalisest koolikeskkonnast eemal: käime Mektory innovatsioonikeskuses ning teeme õppereisi linnast välja. Kuna programm on mõeldud ka välisõpilastele, tutvustame veidi Tallinna ja korraldame ühe toreda retke kultuurikatla ümbrusesse koos piduliku õhtusöögiga.
Õigest suvelaagrist ei puudu kindlasti ka korralik pidu, see tuleb meil International Dinneri formaadis. Üritusel saab maitsta mitmesuguseid rahvusroogasid ja nautida etteasteid. Suvekooli lõpetab seminar, kus iga noor ettevõtja esitleb nädala jooksul valminud ideed.

Suvelaagrisse tuleb oma kogemustest rääkima ja õpilasi inspireerima meie legendaarne õpetaja Carlos Moreno. Hetkel viibib ta küll Hispaanias, kuid ta ootab juba pikisilmi kohtumist endiste ja uute audenteslastega.

Suvekoolis juhendab noori ka teine Colombiast pärit õpetaja: Maria Claudia Solarte Vasquez on hariduselt jurist, aga viimastel aastatel on ta põhjalikult tegelenud ettevõtlusteemadega nii ülikoolis kui ka Audentese IB programmis. Idufirmade maailma juhatab õpilasi Ken Veski Mektoryst.

Ideid esitlema õpetab IB inglise keele ja kirjanduse õpetaja, ukrainlanna Tetyana Kasima, kellel on ühtlasi aastatepikkune kogemus Balti rahvusvaheliste suvekoolide korraldajana. Nüüd saame näha, kuidas selline formaat põhi- ja gümnaasiuminoortele istub.

Loen lähemalt suvekooli programmi, õpetajate ja maksumuse kohta.

Audentese õpilastele kehtib 20% soodustus.

Jalus