fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Tule 13. septembril kell 18.00–19.30 kuulama Godi Kelleri loengut!

18.08.2016

Godi_Keller_loen_september_2016_370x240Teisipäeval, 13. septembril kell 18.00–19.30 peab Godi Keller Audentese kooli aulas lastevanematele loengu teemal „Kuidas saab lapsevanem oma last kooliteel toetada“. Loeng on inglise keeles.

Godi Keller on staažikas ja tunnustatud Waldorfi pedagoogika õpetaja ning koolitaja. Ta on sündinud ja kasvanud Šveitsis ning töötanud laste, noorukite, lapsevanemate, õpetajate ja õpetajaks pürgijatega juba üle kolmekümne aasta. Praeguseks on ta tegutsenud üle 25 aasta Norra koolisüsteemis. Godi Keller on väga oodatud ja tunnustatud lektor ning praktiliste kogemuste jagaja nii oma kodukohas Norras, mujal Euroopas kui ka kaugemal.

Eestis käis Godi Keller esimest korda juba 1990-ndate alguses ning viimase viie aasta jooksul on ta siin viibinud igal aastal paar korda. Tema kirjutatud raamat „Südamega koolis“ on tõlgitud ka eesti keelde.

Jalus