fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Tule neljapäeval, 13. aprillil kell 11.30 heategevuslikule kevadlaadale

03.04.2017

Seekord kauplevad laadal omavalmistatud küpsetiste ning meistriteostega 1. ja 3. klassi õpilased.

Ootame kõiki õpilasi, vanemaid ja töötajaid laadast osa saama, et pakkuda alglassiõpilastele võimalus ennast proovile panna omatehtud maiustuste müümisel, ostjate teenindamisel ja sularahaga arveldamisel. See on päev, mida lapsed on kaua oodanud.

Nii nagu sügislaadalt, läheb ka kevadlaadalt saadav tulu Tallinna loomaaia rookassi Kusti toetuseks. Kusti vaderiks on Audentese erakooli lapsed 2010. aasta oktoobrist. Rookassi puurile on kinnitatud ka vastav toetussilt. Laste kogutava rahaga kaetakse Kusti söödakulu.

Idee asuda toetama Tallinna loomaaeda tekkis õpilastel 2009/2010. õppeaastal. Kuna Audentese erakooli maskott on kass Juss, otsustati ühiselt hakata kaslase vaderiks. 2010. aasta suve hakul saabusid loomaaeda Poolast kaks uut rookassi, kellest aastane isasloom sai meie laste lemmikuks. Sügisel korraldati rookassi nime konkurss, mille võitjaks tuli Kusti nimi.

Kevadlaat_plakat_2017

Jalus