fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

E-GÜMNAASIUM

Tule neljapäeval, 26. augustil kell 16 e-gümnaasiumi infopäevale!

18.08.2021

Räägime e-gümnaasiumi õppest täpsemalt: selle õppekorraldusest, õppekavast, veebitundidest ja arvestustest, näitame meie õpikeskkonda, elektroonilisi ainekursusi ning vastame küsimustele.

Päevakava

Kellaaeg Teema Esineja
16.00–16.15 Avasõnad. Audentese erakoolist ja e-gümnaasiumist üldiselt. Mida uut toob uus õppeaasta? Vera Korelskaja-Novikova, e-gümnaasiumi juhataja
16.15–17.45 Õppekorraldus, õppenõustamine ja Moodle õpikeskkond Kadri Green ja Grete Siimut, õppenõustajad ning Tuuli Perolainen, haridustehnoloog-õppedisainer
17.45–18.00 Küsimused ja vastused

Valitsuse korralduse järgi võib üritusi korraldada siseruumides juhul, kui kontrollitakse kõigi täisealiste isikute nakkusohutust.

Kui oled 18-aastane või vanem, siis palume Sul infopäevale tulles esitada tõend, mis kinnitab, et oled

  • läbinud vaktsineerimiskuuri (tõend kehtib üks aasta) või
  • läbi põdenud COVID-19 haiguse (viimase 180 päeva jooksul) või
  • saanud negatiivse tulemuse tervishoiutöötaja tehtud koroonatestil (kuni 48 tunni vanune antigeeni kiirtest või kuni 72 tunni vanune PCR-test).

Pakume antigeeni kiirtesti tegemise võimalust enne infopäeva (kell 15.00–15.45) koolis kohapeal. Kiirtesti teeb kooliõde Zinaida Kendra. Testi tegemine on tasuta.

Ootame kõiki kuulama ja uudistama!

⇒Registreerun infopäevale

 

Infopäeva läbiviimist toetab Euroopa Sotsiaalfond koostöös Eesti riigiga.

Jalus