fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Tule too enda loodud toit koolipuhvetisse

23.09.2022

Koolitoitlustaja Daily kutsub õpilasfirmasid osalema koolipuhveti toote konkursil, millega saab tuua müügile oma loodud toidu- või muu puhvetisse sobiv toode.

Nagu kogemus näitab, siis oskavad tänased noored teha teadlikke valikuid ning anda puhvetipidajatele head nõu, millised vahepalad võiksid neile endile ja nende eakaaslastele kõige enam maitseda.

Miks mitte siis anda neile täiesti vabad käed ja panna müüki ka noorte endi loodud tooteid?

Konkurss

  • toetab ühtlasi ka koolides populaarseks saanud ettevõtlusõppe eesmärke,
  • loob noortele ettevõtjatele reaalse võimaluse leida oma loomingule turustuskanal ning
  • annab kogemuse läbirääkimiste pidamises, äriidee tõestamises ning oma plaanide esitlemises.

Toidutoodete leiutamise märksõnadeks võiks olla

  • tervislikkus,
  • uuenduslikkus ja
  • keskkonnasõbralikkus.

Konkursile ei pea tulema üksnes toidutoodetega

Kuna lisaks tervislikele koostisosadele soovivad paljud õpilased näha oma toitu ja snäkke võimalikult keskkonnasõbralikus pakendites, siis miks mitte pakkuda hoopis mõni selline pakendilahendus välja? Daily saaks oma puhvetites neile pakenditele päris esimest turustuskanalit pakkuda.

Kõikide toodete tutvustust oodatakse video või mõnes muus formaadis 6. detsembriks aadressile [email protected], misjärel valitakse kõigi osalenute seast välja 3-8 parimat toodet, mis pääsevad Daily esindajate ette oma ideed esitlema.

Žürii on 5-liikmeline ja žüriisse kuuluvad Baltic Restaurants Estonia tegevdirektor, ostujuht, müügi- ja turundusjuht, tootearendusspetsialist ning teenindusdirektor. Konkursivõitja kuulutatakse välja jaanuaris. Võidutoode läheb müüki Daily koolipuhvetitesse.

Jalus