fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Tulekuke aasta saabumist tähistasid 2. klassid tuletõrjepeoga

01.02.2017

2.a ja 2.b klassi lapsed lugesid sügisel läbi tuletõrjekoerast kõneleva raamatu „Nublu“, autoriks Jaan Rannap. Seejärel käidi samanimelist etendust vaatamas Nukuteatris.

Koostöös Päästeametiga tutvuti tunnis ümbritsevas maailmas valitsevate ohtudega, räägiti tuleohutusest ja ohtudest koduses majapidamises.

Lapsed valmistasid tulekuke aasta ja tuletõrjepeo puhuks pilte ning tegid taaskasutavatest materjalidest tulekustuteid. Tulekuke aasta saabumisel tähistasid klassid koos talvelaste sünnipäevi, teemaks tulekukk-tuletõrjepidu.

Lastele tegi üllatuse Lilleküla Päästekomando, sõites koolihoovi täisvarustuses tuletõrjeautoga. Päästjad tutvustasid masinat, selle sisu ja rääkisid oma tööst. Õues toimusid lastele teatevõistlused, kus tuli vedada ämbrite ja tulekustutitega „vett“. Võistlused jätkusid siseruumides, kus poisid ja tüdrukud võistlesid omavahel „tuletõrjevooliku“ veeretamisel. Pärast võistlusi oli klassides kaetud maitsev sünnipäevalaud.

Jalus