fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Tulemas on maailmahariduse nädal

12.01.2016

25.–29. jaanuarini toimub koolis maailmahariduse nädal, mille käigus tutvustatakse õpilastele eri maade traditsioone ja julgustatakse neid globaalsetel teemadel kaasa rääkima.

Ootame kõiki õpilasi ja õpetajaid osalema fotokonkursil „Mina maailmas. Maailm minus“. Selleks tuleb hiljemalt 18. jaanuaril tuua huvijuht Katrin Mõttuse kätte üks teemaga haakuv paberfoto või saata pilt talle failina e-posti aadressil [email protected]. Parimate fotode autoritele on auhinnad.

26. ja 27. jaanuaril toimub Eesti ning naaberriikide gümnaasiumiõpilastele rahvusvaheline ÜRO simulatsioonimäng, mille korraldab Audentese IB õppe üksus koos ÜRO Eesti esindusega. Õpilased kehastuvad eri riikide delegaatideks, ajakirjanikeks ja fotograafideks ning kogu simulatsioonimäng toimub inglise keeles.

28. jaanuaril kell 12–15 tutvustavad saatkonnad aulas neid riike ja rahvusi, keda nad esindavad. Samal ajal ja samas kohas on avatud ka maailmakohvik, kuhu ootame omavalmistatud eri rahvuste roogi pakkuma kõiki õpilasi ja klasse. Maailmanädalal pakuvad eri rahvusköökide toite ka söökla puhvet ja suure koolimaja kohvik.

Jalus